Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@datainfo.fi
0600 16171 (pvm)

Palvelemme ark. 8-16.00
Asiakaspalvelumme auttaa Teitä laskutus-, tilaus-, toimitus-, proshop-, tuote- ja palveluasioissa.

Yritysmyynti

Jenni Kiikka
Head of Sales and Marketing,
Helsinki
jenni.kiikka@datainfo.fi
040 515 3044

Rauno_web
Rauno Piiroinen
Sales Executive,
Helsinki
rauno.piiroinen@datainfo.fi
040 3022 367

Jari_web

Jari Vesala
Sales Executive,
Helsinki
jari.vesala@datainfo.fi
0400 990 390

Tuomas_web

Tuomas Lumikaarto
Sales Executive,
Helsinki
tuomas.lumikaarto@datainfo.fi
040 716 7245

Perttu Nisula
Sales Executive,
Helsinki
perttu.nisula@datainfo.fi
040 849 5789

Sami Lukin
Sales Executive,
Oulu
sami.lukin@datainfo.fi
040 744 0099

Petri Enqvist
Sales Executive
Lahti
petri.enqvist@datainfo.fi
040 093 1144

Timo Kukkonen
Sales Manager,
Jyväskylä
timo.kukkonen@datainfo.fi
040 765 7251